Kalisz, Wielkopolskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Praca przy sadzonkach roślin

Agencja Job Service &#8211; Kalisz (nr Cert. 4553) poszukuje kandydatów do pracy przy pielęgnacji i cięciu sadzonek roślin. Praca w Holandii u jednego z naszych klientów zagranicznych.

Chcesz podjąć dłuższą współpracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie ogrodniczej? Jeśli tak, to zgłoś swoją kandydaturę już dziś! (ograniczona ilość wakatów)

Zakres obowiązków:

- praca przy sadzeniu i cięciu młodych sadzonek na hali
- przesadzanie i pielęgnacja sadzonek roślin
- odchwaszczanie sadzonek (część prac w okresie letnim może być wykonywana na zewnątrz)
- Zbieranie i kompletacja zamówień dla klientów

Oczekujemy od Ciebie:

- dyspozycyjności do podjęcia pracy na ok. 6 m-cy lub dłużej
- otwartości w zdobywaniu nowego doświadczenia i chęci rozwijania swoich
umiejętności
- motywacja i chęć wykonywania prac szklarniowych przy sadzonkach roślin
- gotowość do wykonywania pracy fizycznej
- dokładności i zaangażowania w wykonywanej pracy

Oferujemy:

- pełne wdrożenie i instruktaż na stanowisku pracy
- pracę z zapewnioną dużą ilością godzin w sezonie
- możliwość podjęcia dłuższej współpracy u sprawdzonego pracodawcy
- legalne zatrudnienie na warunkach holenderskich
- cotygodniowe wynagrodzenie przelewane bezpośrednio na konto bankowe
- zakwaterowanie (z dostępem do Internetu, polską TV w pełni wyposażone)
- ubezpieczenie zdrowotne (koszt 120,45 &#8364;/miesiąc)
- zagwarantowany transport do pracy oraz ubezpieczenie zdrowotne
- opiekę koordynatora w miejscu pracy
- możliwość wyrobienia numeru BSN na miejscu

Zainteresowała Cię ta oferta? Aplikuj już teraz!

kontakt tel: &#9742; +48 627570359

rejestracja online na: https://szukasz-pracy.pl/rejestracja/

Wszystkie dostępne oferty są na stronie: https://szukasz-pracy.pl/oferty-pracy/

Niniejsza oferta dotyczy pracy tymczasowej na terenie Holandii: Agencja Job Service &#8211; Kalisz (nr Cert. 4553). W związku z nowymi przepisami dotyczącymi ochrony danych osobowych zapoznaj się z obowiązkiem informacyjnym dostępnym pod linkiem: https://szukasz-pracy.pl/obowiazek-informacyjny-rodo/

Ogłoszenie dodane: Piatek, 03 Grudzien, 2021  13:32

Identyfikator: 710409

Wyświetleń: 2371