Kalisz, Wielkopolskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Kucharz - Kalisz - Efez

Kalisz

W związku z dynamicznym rozwojem firma EFEZ POLSKA rozwijająca na polskim rynku sieć restauracji poszukuje ambitnych pracowników na następujące stanowisko:
Kucharz

Miejsce pracy: KALISZ
Nr ref: kucharz/efez/KALISZ
Opis stanowiska:
 Przygotowywanie potraw zgodnie z ustalonymi procedurami i zasadami
 Dbałość o jakość przyrządzanych potraw oraz ich estetykę podania

Wymagania:
 Mile widziane doświadczenie w branży gastronomicznej lub na podobnych stanowiskach
 Dyspozycyjność, samodzielność w działaniu
 Umiejętność pracy w zespole, sumienność

Oferujemy:
 pracę w prężnie rozwijającej się firmie,
 stabilne zatrudnienie
 elastyczne godziny pracy
 motywacyjny system wynagrodzenia
 możliwość profesjonalnego rozwoju i budowania własnej kariery
 pakiet szkoleń branżowych

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem wraz z numerem referencyjnym
e-mail: cv@mjm-group.pl/

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.
W aplikacji prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
&#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)

Ogłoszenie dodane: Piatek, 08 Marzec, 2013  16:11

Identyfikator: 446082

Wyświetleń: 4142