Kalisz, Wielkopolskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Pracownik produkcji - bez doświadczenia

Popówek

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Poszukujemy 10 osób do zleceń prostych zleceń produkcyjnych w Popówek.

Nie wymagamy doświadczenia zawodowego! Zdobądź swoje pierwsze doświadczenie z Nami.

Opis stanowiska:
&#8226; Obsługa prostych maszyn produkcyjnych i urządzeń produkcyjnych
&#8226; Montaż komponentów
&#8226; Wypełnianie dokumentacji produkcyjnej
&#8226; Kontrola jakości wyprodukowanych komponentów

Nasze oczekiwania:
&#8226; Dyspozycyjność do pracy zmianowej
&#8226; Predyspozycje do pracy stojącej

Oferujemy:
&#8226; Szkolenie stanowiskowe
&#8226; Wsparcie dedykowanego Koordynatora
&#8226; Pracę w systemie 3 zmianowym
&#8226; Stawkę godzinową 20 zł brutto
&#8226; Możliwość pracy w weekend
&#8226; Formalności w telefonie (podpisanie elektronicznej umowy)
&#8226; Zaplecze socjalne
&#8226; Ubezpieczenie NNW
&#8226; Umowa zlecenie z pełnymi składkami ZUS (możliwość płatnego chorobowego)
&#8226; Przejrzysty wgląd do przepracowanych godzin oraz stawek w aplikacji Exact People GO

Aplikuj, zadzwoń bądź WYŚLIJ sms o treści "popówek" pod nr. 725 251 825 - oddzwonimy z ofertą.

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 13 Styczen, 2022  14:30

Identyfikator: 711877

Wyświetleń: 2086