Kalisz, Wielkopolskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Mistrz Produkcji

Kalisz

Progresso dla swojego Klienta, renomowanej firmy produkcyjnej z kapitałem zagranicznym, poszukuje osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Kalisz
Obowiązki:
&#8226; Bezpośredni odpowiedzialność i udział w pracach podległej brygady
&#8226; Odpowiedzialność za bieżącą koordynację procesów produkcji i jakość pracy
&#8226; Odpowiedzialność za ciągłość i terminowość produkcji
&#8226; Realizacja planu produkcyjnego zmiany w oparciu o plan wydziału
&#8226; Nadzór nad sprawnością urządzeń i stanowisk technologicznych
&#8226; Rozdział zadań i monitoring poprawność ich wykonania
&#8226; Bezpośrednia kontrola przestrzegania przepisów przeciwpożarowych i BHP
&#8226; Bieżąca kontrola działania i raportowanie poważniejszych awarii

Wymagania:
&#8226; Wykształcenie min. średnie techniczne
&#8226; Min. 3 lata doświadczenia w pracy o podobnym charakterze w firmie produkcyjnej
&#8226; Znajomość rysunku technicznego oraz narzędzi pomiarowych
&#8226; Znajomość narzędzi Lean Manufacturing
&#8226; Nastawienie na wzrost produktywności
&#8226; Znajomość pakietu MS Office
&#8226; Bardzo dobra organizacja pracy oraz umiejętność pracy w zespole
&#8226; Umiejętność pracy pod presją czasu
&#8226; Silna orientacja na cele

Oferujemy:
&#8226; Atrakcyjne wynagrodzenie
&#8226; Stabilne warunki zatrudnienia
&#8226; Możliwość rozwoju zawodowego
&#8226; Pakiet socjalny

Osoby spełniające wymogi, zainteresowane ofertą proszone są o nadsyłanie CV ze zdjęciem i LM na adres: kadry@progresso.net.pl/
W tytule wiadomości proszę wpisać stanowisko oraz miejsce pracy. Prosimy o zamieszczenie klauzuli o ochronie danych osobowych.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
[Certyfikat MPiPS: 540]

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 12 Sierpien, 2013  13:50

Identyfikator: 473679

Wyświetleń: 2378